اسلایدسیاسی

سی و ششمین اجلاس مدیران آموزش و پرورش با حضور رییس جمهور آغاز شد

در این اجلاس ۷۳۱ رئیس آموزش و پرورش کشور، ۳۲ مدیر کل، ۳۱ مدیر نوسازی و تجهیز مدارس، ۳۱ مجموعه دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان و ۳۱ مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان حضور دارند.

این اجلاس با هدف ارتقای جایگاه تعلیم و تربیت و نقش معلم و آموزش و پرورش در جامعه و برنامه‌ریزی‌های اجرای سندتحول بنیادین و آغاز سال تحصیلی جدید در حال برگزاری است.

سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور از امروز با شعار «آموزش و پرورش دانش بنیان و تحول آفرین، پیشران ایران قوی» آغاز شد و به مدت سه روز ادامه دارد.

طی برگزاری این اجلاس پنج کمیسیون تخصصی شامل الگوی حکمرانی و اجرایی سازی سند تحول بنیادین، عدالت تربیتی و تامین نصیب برابر آموزشی با تاکید بر زیست‌بوم جدید و آماده‌سازی مدارس برای ایفای وظیفه در سال تحصیلی آینده، پایش و سنجش کیفیت یادگیری با نوآوری در محتوا و روش‌های آموزشی مبتنی بر فناوری‌های نوین، ایجاد فرصت‌های نوین تربیتی و پرورشی، تحکیم رابطه خانواده و مدرسه، مدیریت آسیب‌های اجتماعی، صیانت از کودک در برابر آسیب‌های فضای مجازی و مردمی‌سازی آموزش و پرورش، تامین اقتصاد پایدار آموزش، ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا