ورزشی

کارشناسی داوری دو دیدار هفته نخست لیگ برتر

کرمانشاهی معتقد است حاج‌ملک دو اشتباه تاثیرگذار در دیدار نساجی و مس رفسنجان داشته است.

رضا کرمانشاهی، کارشناس داوری در گفت‌وگو با بارز نیوز درباره داوری حاج‌ملک دیدار مس رفسنجان و نساجی مازندران اظهار کرد: پنالتی که برای نساجی رخ داد صحیح نبود زیرا مهاجم این تیم در شرایط آفساید قرار داشت که روی او خطا صورت گرفت. البته حتی برخورد ایجاد شده هم خطایی نبود و یک برخورد معمولی داخل محوطه جریمه بود.

او ادامه داد: هم‌چنین در همان نیمه نخست داور می‌توانست یک پنالتی برای مسی‌ها بگیرد که حقیقی مهاجم مس را در محوطه جریمه بعد از دفع توپ سرنگون کرد. ربیعی بعد از این دیدار اظهار کرد که دیگر این داور را برای من نگذارید که به هیچ وجه حق زدن چنین حرفی را ندارد اما از کوره در رفتن او نیز ظاهرا بی‌دلیل نبوده است.

این کارشناس داوری هم‌چنین در خصوص دیدار نفت مسجدسلیمان و مس کرمان که با برتری ۳ بر ۲ شاگردان مهاجری در نفت مسجدسلیمان همراه شد، گفت: در هنگام گل سوم نفت، مقداری از برق‌های نورافکن ورزشگاه خاموش می‌شود اما در این شرایط الزامی به قطع کردن بازی نیست و تصمیم بر عهده داور است که تشخیص دهد ورزشگاه تاریک است یا خیر. داور صلاح می‌داند در خصوص قطع یا ادامه بازی تصمیم بگیرد و نمی‌توان در این باره به قطع یقین گفت که داور اشتباه کرده است.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا